wspolpraca-dietetyka.png

Rzetelna opieka dietetyczna to indywidualne podejście do pacjenta. Współpracując ze mną otrzymasz dietę dostosowaną do własnych upodobań, predyspozycji żywieniowych i swojego stanu zdrowia. Przeprowadzam szczegółowy wywiad dietetyczny, wykonuję analizę składu ciała, robię pomiary antropometryczne oraz omawiam wyniki badań. Na podstawie wszystkich informacji układam Twój indywidualny jadłospis. Otrzymujesz też listę zakupów, zalecenia dietetyczne oraz wersję jadłospisu do przyczepienia na lodówkę. Jesz to co lubisz. Decydując się na współpracę otrzymasz stały kontakt z dietetykiem i odpowiednią dawkę motywacji!

Nie możesz sobie pozwolić na wizytę w gabinecie?

Skorzystaj z konsultacji online.

stacjonarnie i online

WSPÓŁPRACA

Z DIETETYKIEM

 

dopasowane do Ciebie

Jeśli nie masz problemów zdrowotnych, a chcesz oszczędzić czas spędzany na zakupach i planowaniu posiłków, a także poprawić swoje samopoczucie i zgubić zbędne kilogramy to skorzystaj z oferty gotowych jadłospisów. Mam w ofercie gotowe i odpowiednio zbilansowane diety, które są proste, szybkie w przygotowaniu

i smaczne! Do diety otrzymasz jeszcze dodatkowo listę zakupów, wersję na lodówkę i zalecenia dietetyczne. Kupując gotowy jadłospis musisz podać interesującą Cię kaloryczność diety. Jeśli nie wiesz jaką wybrać to napisz wiadomość chętnie pomogę Ci ją dobrać.

Pamiętaj! Odpowiednie żywienie to podstawa twojego zdrowia. 

GOTOWE JADŁOSPISY

gotowe-jadlospisy.png
 

WARSZTATY I PRELEKCJE

edukacja żywieniowa na poziomie

Organizuję warsztaty i wykłady dla firm, instytucji i placówek oświatowych. Jeśli interesuje Cię współpraca napisz do mnie. Wspólnie wybierzemy tematykę zajęć i atrakcje dla uczestników. Dostosujemy plan wydarzenia do Twoich potrzeb - ogranicza nas tylko wyobraźnia. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, warsztatów kulinarnych, wspólnych zabaw i ćwiczeń dla tych najmłodszych i najstarszych. Zawsze podczas warsztatów gwarantuję świetną zabawę i dużą dawkę wiedzy dietetycznej.

prelekcje.png